Watsu Watsu

Rehabilitacja

Tuvia Stuchiner wykonuje Watsu dzieciom w Beit Issie Shapiro center w Izraelu, gdzie tysiące dzieci i osób niepełnosprawnych korzystało z Watsu®. His report of working with a disturbed child is included in the chapter on Jego raport z pracy jest umieszczony w rozdzialeWatsu z dziećmi w ostatniej edycji książki o Watsu. Watsu wykonywane jest z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi w coraz większej ilości klinik na całym świecie.


Raport używających Watsu w pierwszej klinice, gdzie było wprowadzone (Timpany Center w San Jose) jest zawarty w książce o Watsu. W badaniach porównujących rezultaty Watsu do tradycyjnych metod zwrócono uwagę, że Watsu bardziej zwiększa ruchomość. Może to być skutkiem sposobu, w jaki Watsu traktuje ciało – jako całość bez zwracania specyficznej uwagi i dążenia do pomocy w określonym obszarze.

Peggy Schoedinger kontynuuje przedstawianie przypadków, w których zastosowanie Watsu może przynieść korzyści w jej rozdziale książki o Watsu. Aby zobaczyć ich podsumowanie, jak również przewodnik dla stosujących Watsu idź do: Korzyści.

Watsu® is a registered service mark of Harold Dull.
GłównaPoczątkiTantsu®Książki DVDsRehabilitacjaKorzyściBadania
WABA
Szukaj Terapeutów •Â Â KursySpasBaseny •Â Typowa Sesja •Â Scieżka odkrywcza

Webdesign by Blissland