Watsu Watsu

Kursy

Nauczanie Watsu od samego jego początku w 1980r ewoluowało z pomocą studentów i instruktorów w tysiącach kursów. Jest cztery stopnie w typowym szkoleniu Watsu. Każdy stopień ma swoją specyfikę. Bardziej niż będąc stopniem do osiągnięcia czegoś później, jest kompletny sam w sobie. Jeżeli sekwencje lub podejście do bycia z kimś w wodzie może być raz nauczone, może być również ciągle powtarzane bez utraty swojej świeżości i korzyści dla obydwu: dającego i biorącego, niezależnie czy student zdecyduje się kontynuować naukę. Koncentracja podczas kolejnych etapów przenosi się z obecności do płynności, z formy do adaptacji i kreatywności, każdy stopień jest idealną bazą, platformą do kolejnego etapu. W dodatku do 16 godzinnego Basic Watsu i 3 kursów 50 godzinnych przygotowujących profesjonalistów do pracy jest 16 godzinny wprowadzający Watsu Path oraz dwa 50 godzinne kursy dla tych, którzy chcą wspólnie eksplorować kreatywny potencjał Watsu.
  • Basic Watsu Jest to eksperymentalny kurs przedstawiający mechanikę ciała w Watsu wymaganą do pracy z osobą zanurzoną w wodzie. Od początku skupia się na połączeniu oddechu i specyficznej obecności, studenci prowadzeni są przez sekwencje bez konieczności ich zapamiętywania.
  • Watsu 1 Pierwsze dwa dni zaczyna się mechaniką ciała z Basic Watsu (Basic nie jest wymagany do uczestnictwa w W1 jednak mocno rekomendowany. Jego 16 godzin liczy się do spełnienia wymagań na Terapeutę). Następnie nacisk kładziony jest na przejścia z jednej pozycji do drugiej.
  • Watsu 2 Uczy jak dać kompletną sesję Watsu, nauczając dodatkowych ruchów i pracy z ciałem do pozycji nauczonych w Watsu1.
  • Watsu 3 Uczy dodatkowych mocnych stretchingów, pracy na schodach, przejść poprzez rolowania które przedstawiają Free Flow i inne sposoby do zaadoptowania w każdej sesji. A Watsu 3 Adapted jest kursem skupiającym się na klinicznych zastosowaniach Watsu.
  • Watsu Path cztery kursy przedstawiające nową ścieżkę rozwoju Explorer Path.

Language English ItalianoFrench Portugues GermanSpanish

Watsu® is a registered service mark of Harold Duli.
GłównaPoczątkiTantsu®Książki DVDsRehabilitacjaKorzyściBadania
WABA
Szukaj Terapeutów •Â Â KursySpasBaseny •Â Typowa Sesja •Â Scieżka odkrywcza

Webdesign by Blissland